Hodowla trzody chlewnej


Hodowla trzody chlewnej staje się co raz bardziej wymagającym rynkiem dla producentów. Osiągnięcie zespołu cech genetycznych oraz hodowlanych stało się celem wielu chodowców trzody chelwnej w Polsce. Poprzez wypracowanie odpowiednich metod hodowlanych chodowca może z cyklu na cykl coraz bardziej zbliżać się do osiągnięcia sukcesu. Kryteria plenności oraz wysokogatunkowego mięsa stanowią cele, których osiągnięcie pozwala rozwijać się i osiągac co raz więcej pozytywnych rezultatów.

Chodowla trzody chlewnej w tle Bardzo ważnym elementem, często decydującym o osiągnięciu sukcesu jest stworzenie odpowiedniego harmonogramu żywienia. Już młode osobniki nie odpowiednio odrzywaine mogą okazać się słabo produktywne. Aby w pełni zapobiegać tego typu zjawiskom należy od dużą uwagę przywiązywac do pasz zywieniowych oraz wszelkiego rodzaju dodatków dla trzody chlewnej.

 

 

 

 

Nasza oferta dla hodowców trzody chlewnej


Oferta naszych produktów zawiera w sobie specjalnie dobrany zestaw kompentów, który pochodzi od najlepszych światowych oraz krajowych producentów. Przez wiele lat nauczyliśmy się jak ważne są szczególy w zaopatrywaniu hodowców, dlatego mogą państwo zaufac nam jako doświadczonemu dostawcy.

Zapraszamy

Jak działamy ?


Firma Agsol buduje swoją pozycje rynkową od ponad 15 lat. Poprzez te wszystkie lata bogate w doświadczenia, udało się nam wypracować rozwiązania dzięki, którym nasi klienci mogą bezpiecznie prowadzic interesy bez obaw o bezpieczeństwo swojej firmy. Zachęcamy państwa do kontaktu z nami, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, a także pomożemy w dobrze odpowiednich komponentów.

Kim jesteśmy?


AGSOL jest firmą rodzinną, założoną w 1993 r. Głównym profilem jest działalność handlowa. Dzięki współpracy z firmami logistycznymi oferujemy dowóz na cały kraj. Zajmujemy się m.in. kompleksowym zaopatrywaniem ferm (drobiu, trzody chlewnej itp.) w komponenty do produkcji pasz.

Czytaj więcej...

Kontakt


AGSOL

Siedziba:

Pacanów 28-133
ul. Wójczańska 17
Telefony:
+48 41 376-52-90
+48 41 376-53-40
+48 601-956-541
+48 607-914-007
+48 605-560-028